20 листопада 2017 р. - Міжнародне  свято лікарів-педіатрів

20 листопада 2017 р. - Міжнародне свято лікарів-педіатрів

Міжнародне свято дитячих лікарів, яке відзначається 20 листопада, природним чином переплелось з Днем дитини. Що може бути важливіше для малюка, ніж його здоров'я? А хто кращий фахівець, якому мами довірять свою крихітку? Звичайно, лікар-педіатр.

09:47 20.11.2017

«Моє село – найкраще місце на землі»

18 листопада  мешканці сіл Мала Михайлівка та Озерне відзначили День села. Саме в цей день з’їхались до рідних домівок  люди, які тут народилися,  виросли,  де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день,зазвичай,село радо зустрічає гостей.

07:38 20.11.2017

Святковий концерт в  Будинку культури с. Широке, приурочений до Дня робітника сільського господарства та 85 річниці ДП ДГ «Широке»

Святковий концерт в Будинку культури с. Широке, приурочений до Дня робітника сільського господарства та 85 річниці ДП ДГ «Широке»

17.11.17 в Широківському Будинку культури  відбувся святковий концерт "Зорепадом летять роки", приурочений до Дня робітника сільського господарства та 85 річниці ДП ДГ «Широке».

15:10 19.11.2017

17 листопада - Міжнародний день студента

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів. Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами.

15:32 16.11.2017

Міжнародний день відмови від куріння

Кожний третій четвер листопада відзначається в світі як Всесвітній день відмови від куріння, який щорічно ініціюється Міжнародним союзом боротьби з раком. Ідея цього дня – закликати людей відмовитися від куріння хоча б на день, щоб звернути їх увагу на те, що кожна викурена сигарета завдає шкоди їхньому здоров’ю.

11:41 16.11.2017