Тривають роботи з прибирання територій об’єктів благоустрою нашого селища

Сьогодні, за допомогою працівників ЦЗ, направлених на прибирання  територій селища, проводяться роботи  з очищення колишнього спортивного майданчика , який знаходиться за центральним стадіоном .

11:12 16.11.2017

Шановні мешканці та гості Веселівської ОТГ!!

Запрошуємо Вас 18 листопада на святкування Дня сіл Мала Михайлівка та Озерне. На Вас чекає насичена розважальна програма : святковий концерт, дитячі аніматори, богатирські забави, безпрограшна лотерея, пригощання рибною юшкою,  тощо.

09:18 16.11.2017

Привітання працівникам сільського господарства

Шановні трудівники села! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня працівників сільського господарства!             Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох. Завдяки  Вашій наполегливій праці забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашої держави.

07:29 16.11.2017

«Повірити — підтримати — долучитися»

Веселівська селищна бібліотека продовжує працювати в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

16:25 15.11.2017

Роботи з прибирання територій селища

Сьогодні проводились роботи по прибиранню території площі біля будинку Профспілок.  Завдяки зусиллям працівників Центра зайнятості , направлених для  проведення робіт з  прибирання території,  було здійснено  очищення території  від сміття, гілок,  бур’яна та ін.

15:43 15.11.2017

Будівництво спортивного майданчика для скейтбордингу

Розпочалось будівництво спортивного майданчика для скейтбордингу(катання на спеціальних дошках), який знаходься між музичною школою та стадіоном біля  паркової зони.  Була розчищена територія для будівництва.Спочатку вийняли  ґрунт під закладення фундаменту для спорудження майданчика, пристосованого для так званих екстремальних видів спорту. Майданчик  представлятиме собою своєрідну заасфальтовану коробку розміром 30*20 м. Всередині розмістять спеціальні гірки і трампліни.

13:28 15.11.2017

Шановні керівники підприємств,установ та організацій всіх форм власності, мешканці області, керівники організацій учасників АТО, представники бізнесу, волонтери!

За ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної  операції та за підтримки голови облдержадміністрації К.І.Бриля у Запорізькому регіоні стартує третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

11:29 15.11.2017

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаємо Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства! З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

16:56 14.11.2017