Дата: від до Скинути

Шановні мешканці та гості  Веселівської селищної об’єднаної територіальної громади!

Шановні мешканці та гості Веселівської селищної об’єднаної територіальної громади!

З нагоди Дня працівників сільського господарства, 17.11.2017 о 8.00 год. на площі біля будинку  Профспілок відбудеться ярмарок сільськогосподарської  продукції. Запрошуємо всіх бажаючих завітати на ярмарок.

12:10 14.11.2017

ОГОЛОШЕННЯ

17.11.2017 року о 10.00 год. у селищному Будинку культури відбудуться урочисті збори з нагоди Дня працівників сільського господарства.  Запрошуємо всіх бажаючих. Вхід вільний.

10:21 14.11.2017

Роботи по благоустрою  тривають

Роботи по благоустрою тривають

На сьогоднішній день   проводяться роботи з капітального ремонту  тротуарної доріжки по вул. Степова від вул. Центральна до вул. Чкалова.

09:17 14.11.2017

14 листопада світ святкує Міжнародний день логопеда — професійне свято представників однієї з найбільш важливих соціальних професій.

Помилково вважати, що вчитель-логопед працює над виправленням тільки неправильної вимови звуків. Корекція звуковимови — це тільки верхівка айсберга. Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: загальним недорозвиненням; його відсутністю, порушеннями голосу, темпу і тембру мови, мовними відхиленнями внаслідок патології центральної нервової системи.

08:42 14.11.2017

Відбувається перевірка працівниками КУ «Центр соціальних послуг» в якості та наданні соціальних послуг.

Завідуючим відділенням соціальної допомоги вдома  КУ «ЦСП» Веселівської селищної ради Бондаренко Катериною Миколаївною, проводиться перевірка ведення соціальними робітниками особових справ  громадян, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради щодо дотримання вимог чинного законодавства України про соціальне обслуговування.

08:26 14.11.2017

Зустріч секретаря Веселівської селищної ради Стогній Р.О. з заступником начальника ГУ ДСНС в Запорізькій області Головань М.М. та начальником  Веселівського районного сектору ГУ ДСНС Башею О.А.

Зустріч секретаря Веселівської селищної ради Стогній Р.О. з заступником начальника ГУ ДСНС в Запорізькій області Головань М.М. та начальником Веселівського районного сектору ГУ ДСНС Башею О.А.

13.11.2017 року відбулася зустріч секретаря Веселівської селищної ради Стогній Р.О. з заступником начальника ГУ ДСНС в Запорізькій області Головань М.М. та начальником  Веселівського районного сектору ГУ ДСНС Башею О.А.

16:47 13.11.2017

В бюджеті Веселівська ОТГ  розподілено перевиконання бюджету  станом на 01.11.2017 року

В бюджеті Веселівська ОТГ розподілено перевиконання бюджету станом на 01.11.2017 року

Відповідно до п.7 ст.78 Бюджетного кодексу України відділом фінансів наданий офіційний висновок щодо можливості внесення змін до бюджету Веселівської ОТГ, у зв’язку перевищенням доходів загального фонду.

16:22 13.11.2017