Вандали розібрали нещодавно влаштовану бруківку!

Невідомими особами було розібрано частину бруківки по вул. Миру. Причому не просто розібрано, а викладено з тієї ж плитки смайлик. Весело? Цей факт вкрай обурює. Недоречні розваги!  Треба вчитися цінувати те що маємо. Це факт вандалізму. А потім ми кажемо, чого так живемо? А ще доволі часто розбивають ліхтарі, ламають лавки… Прикро що рівень культури у деяких веселівців залишається на надзвичайно примітивному рівні. А спосіб самовираження- далекий від європейського.

10:38 05.12.2017

Відбулась зустріч засновників льотної академії

На зустрічі були присутні селищний голова Кіяшко Петро Миколайович,  Яригін  Віталій Михайлович (ТОВ «ХІАТ») та Обідін Дмитро Миколайович, які обговорили основоположні аспекти створення вищого навчального закладу у Веселівській ОТГ.

16:37 04.12.2017

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №43/2017 Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017- 2020 роки

14:55 04.12.2017

Прохання до жителів селища: не перешкоджати працівникам виконувати роботи з благоустою вулиць селища!

З метою підтримання санітарного стану та покращення благоустрою селища Веселівська  селищна рада  за допомогою працівників центра зайнятості  розпочала обрізати дерева на вулицях селища.

13:55 04.12.2017

До Міжнародного дня людей з інвалідністю центр    соціальних послуг завітав до своїх підопічних.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю центр соціальних послуг завітав до своїх підопічних.

Прогресивне людство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівними.

11:52 04.12.2017

Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день інвалідів (International Day of Disabled Persons) був проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй (ГА ООН) 14 жовтня 1992 року і щорічно відзначається 3 грудня.

10:05 04.12.2017

Вечір відпочинку

В селах Озерне та  в  Малій Михайлівці  цими вихідними  відбувся вечір відпочинку для людей поважного віку .  Пісні , танці та веселі розваги  люди  прийняли з великим задоволенням . Гарячим чаєм  та  танцями  зігріли тіло ,  згаданими піснями душу.

08:39 04.12.2017

СНІД – небезпечна хвороба

СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем , що виникла перед людством наприкінці ХХ століття. Та головне навіть не в тому, що Всесвітня організація охорони здоров’я офіційно зареєструвала понад 40 мільйонів ВІЛ - інфікованих  та 16 мільйонів померлих.

08:33 04.12.2017

Розподіл перевиконання бюджету по Веселівсмькій ОТГ станом на 01.11.2017 року

В бюджеті Веселівська ОТГ  розподілено перевиконання бюджету станом на 01.11.2017 року   Відповідно до п.7 ст.78 Бюджетного кодексу України відділом фінансів наданий офіційний висновок щодо можливості внесення змін до бюджету Веселівської ОТГ, у зв’язку перевищенням доходів загального фонду. Під час засідання позачергової 41 сесії VII скликання розподілено перевиконання станом на 01.11.2017 року у сумі – 278,8 тис.грн.

17:25 03.12.2017