День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми  вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів. Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших громадян.

08:28 14.12.2017

Нотаріуси більше не вимагатимуть довідку про склад сім'ї

Мін'юст вніс зміни до Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України.Так, нотаріус перевіряє відсутність прав малолітніх і неповнолітніх дітей, недієздатних або обмежено дієздатних осіб на користування нерухомістю, що відчужується, на підставі відповідної заяви відчужувача. Таким чином, більше не вимагається довідка про склад сім'ї житлово-експлуатаційної організації, квартального комітету чи іншого уповноваженого органу з питань реєстрації місця проживання.

11:10 13.12.2017

ОЛЕНА ДМИТЕРКО – СЕРЕД ЛАУРЕТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ТРОЯНДИ Й ВИНОГРАД»

01  грудня в Українському фонді культури м. Києва  відбулася церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського поетичного вернісажу імені Максима Рильського «Троянди й виноград»-2017.

16:30 12.12.2017

Семінар-тренінг  для керівників ОТГ та їх заступників , начальників відділів освіти ОТГ, директорів закладів освіти.

Семінар-тренінг для керівників ОТГ та їх заступників , начальників відділів освіти ОТГ, директорів закладів освіти.

Сьогодні в приміщенні Веселівської районної різнопрофільної гімназії проводиться семінар-тренінг «Ефективне управління освітою в ОТГ. Від створення органу управління освітою до реалізації плану оптимізації мережі шкіл»  для керівників ОТГ та їх заступників , начальників відділів освіти ОТГ, директорів закладів освіти.

12:13 12.12.2017

Країни-члени ОЕСР визнали успішність децентралізації в Україні, - Геннадій Зубко

Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) позитивно оцінила  результати й прогрес децентралізації в Україні й надалі надаватиме підтримку у її впровадженні. Перебіг реформи та її результати презентував послам ОЕСР Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко у рамках сесії «Підтримка децентралізації в Україні. Оцінка та рекомендації».

16:51 11.12.2017