Нам - 125!  Шановна громадо!

Нам - 125! Шановна громадо!

01.09.2018 року о 8.30 год  КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ст №2» святкує 125 - річчя навчального закладу. Запрошуємо випускників школи та усіх жителів Веселівщини на урочисту подію.

16:03 20.08.2018

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 28 серпня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства Бурка Геннадій Федорович.

15:21 20.08.2018

Семінар про «безоплатну правову допомогу» . Підвищуємо правову свідомість громадян.

20.08.2018р в Веселівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних, які перебувають на обліку. Семінар був презентований «Центром з надання безоплатної вторинної допомоги» з метою надання безкоштовних послуг з правових питань клієнтам служби зайнятості.

14:31 20.08.2018

Представники Веселівської громади відвідали Баштанську ОТГ.

17 серпня, голова селищної ради Петро Кіяшко та заступник селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Олексій Дяченко, відвідали з робочим візитом Баштанську об’єднану територіальну громаду.

14:10 20.08.2018

Подяка

В липні місяці  завершилася подорож учнівської делегації до сусідньої Польщі. Учасники отримали змогу за період перебування відвідати її наймальовничіші куточки, наситити допитливий розум цікавою інформацією, відпочити й обмінятися цінним досвідом із закордонними однолітками.

10:36 20.08.2018