Дата: від до Скинути

Сьогодні, 11 серпня о 10.00 год., в актовій залі селищної ради відбулося позачергове засідання 60 сесії 7 скликання

На засіданні депутатами розглянуто  одне з важливих для громади питань щодо забезпечення селища цілодобовим водопостачанням, а саме, проект рішення: «Про внесення змін та доповнень до Програми «Питна вода сіл та селища Веселівської селищної  територіальної громади на 2017 - 2020 роки»

11:30 11.08.2018

За ініціативи громадської організації «Рада ветеранів» та громадської організації «Рада старійшин» відбулася зустріч селищного голови П.М. Кіяшко, старійшин та ветеранів із почесними громадянами смт Веселе.

Наймудріші та найповажніші люди разом із селищним головою П. Кіяшко обговорили проблеми та перспективи розвитку нашої громади. Члени зібрання поділилися своїм досвідом та надали поради щодо вирішення питань у сфері роботи комунальних установ селищної ради, підкреслили важливість співпраці органів місцевого самоврядування з громадськими об’єднаннями заради поліпшення соціально-економічного та суспільно-політич­ного життя в громаді. Також селищний голова разом із членами ради ветеранів та ради старійшин привітали з Днем народження почесного громадянина смт Веселого Христича Костянтина Олександровича.

11:34 10.08.2018

Оперативна нарада щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року

Сьогодні, 08 серпня 2018 року,  головою селищної ради П.М. Кіяшко та начальником відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради Дундук О.С. було проведено оперативну нараду щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року для керівників закладів освіти.

16:01 08.08.2018

Співпраця підприємств Веселівської ОТГ та служби зайнятості

Вже не перший рік підприємства Веселівської об’єднаної територіальної громади активно співпрацюють з Веселівською районною філією Запорізького ОЦЗ, зокрема робота ведеться і за напрямками професійного навчання безробітних під конкретне робоче місце на замовлення роботодавців.

10:34 08.08.2018

Увага! Пряма лінія!

У середу, 15 серпня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему «Трудове право», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Другого запорізького місцевого центру з питання безоплатної вторичної правової допомоги та адвокат.

08:31 08.08.2018

Увага! Пряма лінія!

У понеділок, 20 серпня відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійнох комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатскої діяльності та депутатської єтики, прав людини, свободи слова та інформації Вишнякова Ірина Олександрівна.

08:30 08.08.2018

ДО ВІДОМА ВИНОГРАДАРІВ

Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP запрошує до виставки-конференції «Золоте гроно України 2018», яка відбудеться 16-17 серпня 2018 року за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б, виставковий центр «Козак-Палац».

14:23 06.08.2018