ОГОЛОШЕННЯ

11 вересня 2018 року в 10-00 в актовій залі селищної ради відбудеться позачергове  засідання виконавчого комітету.

16:36 05.09.2018

До  уваги платників податків!!!

До уваги платників податків!!!

Повідомляємо, що починаючи з 11.09.2018 остаточно змінюються реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів. Нові рахунки було доведено органам Державної фіскальної служби України, Банкам та іншим закладам Веселівської ОТГ.

15:50 05.09.2018

Першокласники  подивилися корисний інформаційний мультфільм

Першокласники подивилися корисний інформаційний мультфільм

З настанням осені розпочався новий навчальний рік, котрий запросив дітей зайняти свої місця за партами. В рамках проведення інформаційної кампанії серед учнів початкових класів, у гості до КЗ «Веселівська ЗОШ № 2» завітала завідуючий відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Карпенкова Анастасія Валеріївна, котра запросила маленьких учнів до перегляду корисного інформаційного мультфільму.

12:02 05.09.2018

Увага! Прем'єра!

Комунальна установа  «Культурно-мистецький центр»  запрошує гостей та жителів громади на прем′єру вистави "Весілля у Веселому" за участю колективів та окремих виконавців селищного будинку культури та установ культури Веселівської ОТГ.

11:07 05.09.2018

Розпочато реалізацію проекту «Пакунок малюка»

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 № 427 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства” (зі змінами) та від 20.06.2018 № 512 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” (зі змінами) розпочато реалізацію проекту.

10:56 05.09.2018

Увага! Опитування!

Відділ із соціальної роботи виконавчого комітету Веселівської селищної ради проводить анкетування, спрямоване  на визначення  основних проблем та перспектив надання послуг із соціальної підтримки в громаді.

10:35 05.09.2018

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 13 вересня 2018 року, відбудеться пряма телефонна, під час якої на питання зайнятості населшення  та реформування служби, модернізації    надання послуг відоповість директор Запорізького обласного центру  зайнятості Дуднік Ірина Олександрівна.

09:20 05.09.2018

Свято першого дзвоника у Веселівському професійному аграрному ліцєї

3 вересня 2018 року в професійному аграрному ліцеї традиційно відбулася святкова лінійка, присвячена початку нового навчального року. На подвір’ї закладу зібралися учні, батьки, викладацький склад та почесні  гості.

11:32 04.09.2018