Увага! Громадське обговорення!

Шановні мешканці Веселівської громади!  07.09.2018 року  о 9 год. 30 хв. в приміщенні селищного будинку культури і дозвілля відбудуться громадські обговорення з питань:

10:50 04.09.2018

Свято 1-го Вересня

Вже завтра для наших школярів стартує новий навчальний рік 2018-2019. Перші дзвоники пролунають 1 вересня о 8.30 в усіх школах громади. І цього року до закладів освіти Веселівської громади підуть 188 першачків, що на 38 першачків більше ніж минулоріч.

11:26 31.08.2018

ОГОЛОШЕННЯ

21 вересня 2018 року в 14-00 в актовій залі селищної ради відбудеться планове засідання виконавчого комітету.

17:03 30.08.2018

Педагоги громади продовжили роботу на  засіданнях методичних об’єднань  30 серпня на базі    КЗ «Веселівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 1»

Педагоги громади продовжили роботу на засіданнях методичних об’єднань 30 серпня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»

30 серпня 2018 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» відбулись засідання методичних об’єднань  педагогічних працівників навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади. В ході засідань були обговорені  питання з навчальних предметів єдиної науково-методичної теми: «Науково-методичний супровід професійного розвитку працівників освіти в умовах Веселівської ОТГ (2018-2022 р)».

16:31 30.08.2018

29 серпня на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбулось засідання розширеної серпневої колегії педагогічних працівників

В роботі колегії взяли участь: Кіяшко П.М., селищний голова, Стогній Р.О., секретар Веселівської селищної ради, керівники загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів та представники педагогічних колективів  громади.

16:18 30.08.2018

ПОДЯКА   ДЕПУТАТУ

ПОДЯКА ДЕПУТАТУ

Нещодавно наші діти – футболісти   місцевої футбольної команди «Ізвєстія» - здійснили поїздку до Німеччини.

14:36 30.08.2018