Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

До Дня української писемності та мови

Вже традиційно в перший тиждень листопада Веселівська селищна бібліотека проводить  Тиждень української мови та писемності.

У рамках тижня пройшло багато різноманітних заходів.

Бібліотекарі презентували читачам бібліотеки книжково-ілюстративну виставку  «Мов джерельна вода, рідна мова моя», познайомили з новими  книгами сучасних українських письменників.

Дню української писемності та мови було присвячено свято рідної мови «І звучить як пісня українська мова», проведене для учнів  районної різнопрофільної гімназії. Багато цікавого дізналися учні про історію української мови. Її трагічні сторінки відобразила презентація « Скорботний календар української мови».  На святі звучали прекрасні вірші про мову та гуморески П.Глазового. Чудові відеокліпи пісень « Рідна мова», « Мова єднання» та « Пісня про Україну» створили справжній святковий настрій. А перевірити знання рідної мови майбутні випускники змогли у багатьох цікавих конкурсах: перекладач, найуважніший редактор, мовні загадки – жарти, пройти лабіринт  і скласти фразу, скласти пару та ін..

Також  з  нагоди свята у бібліотека започаткувала  флешмоб «Подаруй україномовну книгу рідній бібліотеці!». Усі бажаючи мають змогу долучитися  до нього.

 

 « повернутися до списку новин