Засідання сесії

29 серпня в актовій залі селищної ради відбулося позачергове засідання 61 сесії 7 скликання

08:35 30.08.2018

Увага! Пряма лінія!

У понеділок, 3 вересня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Запорізькій області Дємєнєва Олена Василівна.

11:30 29.08.2018

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 4 вересня 2018 року, відбудеться  пряма телефонна лінія, під  час якої  на запитання громадян відповідатиме депутат обласної  ради, секретар постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Кузьменко Роман Олександрович.

09:57 29.08.2018

У громаді - своя спартакіада

У цьому спортивному  дійстві, в якому взяли участь не тільки села нашої  громади, а й сусідні села та громади, командні змагання йшли  поряд із одиночними, а урочистості супроводжувались яскравим виступом танцювальної студії «Атмосфера».

16:39 28.08.2018

Підготовка бюджету на 2019 рік

27 серпня відбулася нарада з  керівниками  та бухгалтерами  закладів, установ та підприємств підпорядкованих селищній раді, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Костюк Л.П.  та начальника відділу фінансів виконавчого комітету Веселівської селищної ради Мінасян Я.Й.  Присутні  розглянули питання підготовки бюджету на 2019 рік та порядок заповнення бюджетних запитів на плановий  та наступні за плановим два  бюджетні періоди.

14:39 28.08.2018

Засідання постійних комісій

У зв’язку з підготовкою до позачергового засідання  61 сесії  7 скликання  27 серпня в актовій залі селищної ради  відбулися засідання постійних комісій з питань:

14:10 28.08.2018