Олена Дмитерко - серед лауреатів Міжнародного багаторівневого літературного конкурсу імені де Ришельє сезону 2018 року.
8 вересня журі визначило лауреатів Міжнародного багаторівневого літературного конкурсу імені де Ришельє сезону 2018 року.
Олена Дмитерко, керівник гуртка «Я - журналіст» ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради, потрапила до списку лауреатів в номінації «Публіцистика». Журі високо оцінило її літературознавчу статтю ««Між двох сил» – драма про причини втрати державності України», надруковану в міжнародному журналі «Універсум». Стаття цікава тим, що п’єса В.Винниченка «Між двох сил» присвячена подіям Українських визвольних змагань, розглядається в новому аспекті – це не просто як драма окремої родини і особистості під час зміни влади, не тільки як розповідь про протистояння «брат на брата», а з точки зору аналізу причини втрати української державності. В статті також розглядаються надзвичайно важливі питання національної ідеї, незалежності України, патріотизму та української мови.
Серед лауреатів конкурсу – представники США, Канади, Швеції, Ізраїлю, Польщі, Болгарії, Німеччини, Білорусі, Казахстану та інших країн.
Вітаємо Олену Олександрівну з черговою перемогою!
Вихованці гуртка «Я-журналіст» ПКЗ «БДЮТ»
Веселівської селищної ради