Мінрегіон вдосконалив механізм відбору проектів ДФРР

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України встановило чіткі терміни відбору проектів, які можуть фінансуватися з Державного фонду регіонального розвитку, та їх мінімальну вартість.

16:04 15.08.2018

Шановні батьки !!!

З 10 серпня 2018 р. дитяча консультація  знаходиться у приміщенні червоної будівлі, розташованої на території лікарні.

11:39 15.08.2018

Командувач  Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Дроздов С.С. та гвардії полковник Повітряних Сил Збройних Сил України Мимриков Д.В. оцінили підготовку курсантів

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Дроздов С.С. та гвардії полковник Повітряних Сил Збройних Сил України Мимриков Д.В. оцінили підготовку курсантів

В с. Широке, на підприємстві  ТОВ «Хімічні авіаційні технології»,  з початку літа набували практичні навички управління багатодвигунними літаками Хіат- 650  курсанти Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба.

11:35 14.08.2018

14 серпня православні українці святкують Медовий Спас, або Маковія (від імені семи мучеників Старого Завіту – Маковіїв).

У цей день прийнято приходити в храм і дякувати Богові за врожай. У серпні бджолярі збирають мед, тому свято й отримало таку назву. На Медовий Спас у повітрі пахне  травами та пряним медом. Вважається, що Медовий Спас ознаменує кінець літа, а ще цього дня починається Успенський піст, який триває до 27 серпня.

10:24 14.08.2018

Грамотно надана перша допомога може врятувати чиєсь життя.

11-13 серпня 2018 року на базі  КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» відбувся тренінг з надання невідкладної (домедичної) допомоги потерпілим  для колективу викладачів загально - освітніх закладів Веселівської ОТГ, який було  проведено представниками  з Німецького товариства  міжнародного  співробітництва GIZ.  Даний курс розрахований на людей без базової медичної освіти та є епрофесійним в підготовці медичних працівників.

17:00 13.08.2018

Красиве наше містечко-  це веселі діти, щасливі люди!

Красиве наше містечко- це веселі діти, щасливі люди!

24.04. 2018 року на офіційному сайті вже було розміщено інформацію щодо несанкціонованого скидання  і розміщення побутових відходів. Але деякі безвідповідальні громадяни ігнорують правила благоустрою селища.

16:30 13.08.2018