ДО ВІДОМА ВИНОГРАДАРІВ

Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP запрошує до виставки-конференції «Золоте гроно України 2018», яка відбудеться 16-17 серпня 2018 року за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б, виставковий центр «Козак-Палац».

14:23 06.08.2018

ОГОЛОШЕННЯ

08.08.2018 р. о 14.00 в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання 59 сесії селищної ради VII скликання

09:24 06.08.2018

Засідання комісії при виконавчому комітеті Веселівської селищної ради

Сьогодні, 3 серпня відбулося засідання комісії по  розгляду питань звільнення від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради Запорізької області. Розглянуто 4 заяви . На обслуговування до КУ «Центр соціальних послуг» взято три особи на платній основі та одна на безоплатне обслуговування.

15:59 03.08.2018

ОГОЛОШЕННЯ

31 серпня 2018 року в 14-00 в актовій залі селищної ради відбудеться планове засідання виконавчого комітету.

08:52 03.08.2018

Адміністративні послуги сервісного центру  МВС України в Запорізькій області

Адміністративні послуги сервісного центру МВС України в Запорізькій області

2 серпня 2018 в приміщенні ЦНАП Веселівської  ОТГ  вперше  в нашій громаді мобільним сервісним центром  МВС України в Запорізькій області  були надані такі адміністративні послуги мешканцям району: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів -2; заміна посвідчення водія- 4  (видано на місці посвідчення нового зразку); прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей - 6. а також було надано більше  20 консультацій.

16:33 02.08.2018

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

З 1 серпня 2018 року у ЦНАП Веселівської ОТГ запроваджено еквайрингове обслуговування для оплати адміністративного збору через платіжний термінал З метою забезпечення зручності та оперативності обслуговування суб’єктів звернення, Центром надання адміністративних послуг Веселівської ОТГ спільно з Ощадним Банком України запроваджено еквайрингове обслуговування для оплати адміністративного збору через платіжний термінал, тобто адміністративний збір за надані платні адміністративні послуги можна сплатити за допомогою платіжної картки беспосередньо в приміщенні ЦНАП.

12:00 01.08.2018

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

31 липня 2018 року о 14:00 годині відбулося чергове засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради. На засіданні були розглянуті та прийняті шляхом голосування 15 питань. Всі питання затверджені одноголосно.

16:45 31.07.2018