Підготовка до сесії

У зв’язку з підготовкою до позачергового засідання  62 сесії  7 скликання  10 вересня в актовій залі селищної ради  відбулися засідання постійних комісій з питань:

09:16 11.09.2018

08 вересня  на центральній площі селища відбулися заходи з нагоди святкування 3-ї річниці створення Веселівської ОТГ.

08 вересня на центральній площі селища відбулися заходи з нагоди святкування 3-ї річниці створення Веселівської ОТГ.

8 вересня Веселівська  громада святкувала свою третю річницю. Піднесений настрій святково вбраних громадян, урочиста музика, запах смаженого шашлику доповнювали картину свята.

16:58 10.09.2018

Канал TV-5  повідомляє

Канал TV-5 повідомляє

На нових автобусах у новий навчальний рік. Сьогодні представники шести територіальних громад отримали ключі від нових шкільних автобусів. Це стало можливо завдяки співфінансуванню місцевих рад та обласного бюджету. Більше половини витрат покрила освітня субвенція

09:30 10.09.2018

Що треба знати про реорганізацію органів  Пенсійного фонду

Що треба знати про реорганізацію органів Пенсійного фонду

22 серпня уряд ухвалив постанову, згідно з якою буде здійснено реорганізацію органів фонду в 15 областях шляхом приєднання до головних управлінь Пенсійного фонду України на відповідних територіях. Це стосується і Запорізької області, зокрема Мелітопольського об’єднаного управління.

11:52 06.09.2018

Радісна подія для Веселівської ОТГ!

Сьогодні у м. Запоріжжі біля адміністративної будівлі Запорізької обласної державної адміністрації та обласної ради селищний голова П. Кіяшко урочисто отримав ключі від новенького шкільного автобуса, який наданий для покращення умов проїзду учнів до місця навчання. Це гарна можливість не тільки підвозити дітей до школи, але й виїжджати на олімпіади, конкурси, екскурсії, розширюючи свій кругозір.

11:13 06.09.2018

ОГОЛОШЕННЯ

11.09.2018 р. о 14.00 в актовій залі селищної ради відбудеться  62 позачергове засідання  сесії селищної ради VII скликання

16:40 05.09.2018