Начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Веселівської селищної ради Наталія Квашко взяла участь у співбесіді щодо розвитку соціальної сфери

В Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації відбулася співбесіда в рамках  виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 20.07.2018 № 1051 «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей».

В даному заході взяла участь начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Веселівської селищної ради Наталія Квашко. В процесі співбесіди фахівцями Департаменту було надано методичну допомогу щодо форм і методів організації роботи, розвитку соціальних послуг на території Веселівської ОТГ . Обговорено ряд питань  щодо розвитку соціальної сфери громади  у 2019 році.