Увага! Пряма лінія!

У середу, 19 вересня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: "Житлове та земельне право", під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

08:29 12.09.2018

Увага! Пряма лінія!

У понеділок, 17 вересня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія з питань, що пов’язані з переходом на цифрове телевізійне мовлення, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Запорізькій області Кучугурний Володимир Юхимович.

08:24 12.09.2018

Засідання конкурсної комісії

07 вересня 2018 року проведено засідання конкурсної комісії з питань визначення кандидатур від Веселівської селищної територіальної громади на відзначення щорічною обласною педагогічною премією.

16:45 11.09.2018

11.09.2018 року відбулося  засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради

11.09.2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради

Під час засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови П.М. Кіяшко, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися  різних сфер життєдіяльності громади.

11:38 11.09.2018

Підготовка до сесії

У зв’язку з підготовкою до позачергового засідання  62 сесії  7 скликання  10 вересня в актовій залі селищної ради  відбулися засідання постійних комісій з питань:

09:16 11.09.2018

08 вересня  на центральній площі селища відбулися заходи з нагоди святкування 3-ї річниці створення Веселівської ОТГ.

08 вересня на центральній площі селища відбулися заходи з нагоди святкування 3-ї річниці створення Веселівської ОТГ.

8 вересня Веселівська  громада святкувала свою третю річницю. Піднесений настрій святково вбраних громадян, урочиста музика, запах смаженого шашлику доповнювали картину свята.

16:58 10.09.2018

Канал TV-5  повідомляє

Канал TV-5 повідомляє

На нових автобусах у новий навчальний рік. Сьогодні представники шести територіальних громад отримали ключі від нових шкільних автобусів. Це стало можливо завдяки співфінансуванню місцевих рад та обласного бюджету. Більше половини витрат покрила освітня субвенція