Тренінг «Організація соціального замовлення за участі недержавних суб’єктів»

Веселівська громада взяла участь у тренінгу «Організація соціального замовлення за участі недержавних суб’єктів». Захід відбувся в рамках проекту «Вдосконалення доступу для організації громадянського суспільства в Україні до надання соціальних послуг».

Проект має за мету надати методологічну підтримку, знання та належні навички щодо організації та проведення соціального замовлення згідно з існуючими стандартами. Учасники ознайомились з застосуванням єдиних керівних принципів соціального замовлення, організацією та проведенням відповідних процедур згідно з існуючими державними стандартами. Отримали роз’яснення на актуальні питання щодо вдосконалення подальшої роботи з організації вказаного замовлення та надання населенню соціальних послуг.

Відділ соціального захисту населення