обласний благодійний марафон

Дата: 19.11.2018 14:41

Фото без описуВ рамках відзначення Дня Збройних Сил України відбудеться обласний благодійний марафон.

Благодійні кошти, які надійдуть на рахунок марафону спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам Веселівського району, які потребують поліпшення соціально - побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації.

Звертаємось до Вас з проханням долучитися до участі у зборі коштів для воїнів АТО та своїм благодійним внеском підтримати наших героїв.

Платіжні реквізити обласного благодійного телемарафону до Дня Збройних Сил України:

Одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»

Розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ Приватбанк»

Код ЄДРПОУ банку – 14360570

Код ЄДРПОУ організації – 41730055

МФО - 313399

Призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації,     дані фізичної особи) для (назва району).

Сподіваємось на розуміння важливості консолідації суспільства навколо ідеї захисту України та співпрацю.

Селищна рада