ТОВ « Міжнародний виставковий центр» інформує

Дата: 25.10.2018 11:36

ТОВ « Міжнародний виставковий центр» (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15 ) інформує про виставкові заходи, які відбудуться з 6 по 8 листопада 2018 за підтримки та активної участі Мінрегіону, Мінприроди, Міненерговугілля, Держводагенства, інших галузевих інституцій:

XVI  Міжнародна спеціалізована виставка “AQUA UKRAINE -2018» (водопідготовка, водопостачання водовідведення, очещення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку)

XI Міжнародна  спеціалізована виставка “Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2018» (енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК, енергоефективні проекти для модернізації підприємств, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, відновлювані джерела енергії)

XVI Міжнародні спеціалізовані виставки “КомунТех-2018», «ДорТехЕкспо-2018» (комунальна та дорожньо-будівельна техніка, спецтехніка, управління відходами, благоустрій, засоби організації дорожнього руху, освітлення вулиць та доріг)

VIII Спеціалізована виставка “ЄвроБудЕкспо-2018» ( будівельні матеріали, конструкції, технології для промислового, житлового будівництва та соціальної сфери, інструменти, обладнання, енергозабезпечення в будівництві)

VI Спеціалізована виставка “Екологія підприємств-2018» (очищення промислових викидів в атмосферу, утилізація відходів виробництва, полімерів, гумовотехнічних виробів,екологічний моніторинг, поводження з небезпечними відходами)

Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL-2018» (низьковольтне обладнання, електронні пристрої, електролічильники, кабелі, шино проводи, електротехнічні корпуси, електромонтажні інструменти, розетки, вимикачі, промислові роз`єми, електронні компоненти і системи)

XVI Міжнародна спеціалізована виставка “Енергетика в промисловості-2018» (електротехнічне, енергетичне устаткування, системи автоматизації для енергостанцій, підстанцій, високовольтних ліній електропередачі, розподільних електромереж)

III Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості “MINING INDUSTRY EXPO-2018" (бурильні установки, інструмент, прохідницькі та очисні комплекси, шахтна та кар`єрна спецтехніка,гірничозбагачувальне обладнання)

III Спеціальна виставка "АГРОФОРУМ-2018" (техніка, запчастини, обладнання для переробки с/г продукції, добрива, засоби захисту рослин,корми)

Одночасно з виставками за участю  високих посадових осіб відбудуться науково-практичні заходи, присвячені актуальним питанням сьогодення щодо реалізації та вдосконалення державної політики в реальному секторі економіки.

За довідками звертатися за тел.: (044)201-11-62; 201-11-59; 201-11-57; сайт www.iec-expo.com.ua