Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Сміливі душі, мужні серця українських захисників…

Зараз  багато юних та зрілих чоловіків, відстоюють незалежність та суверенітет на Сході України.

Сьогодні захисники України – це учасники бойових дій  АТО, являються для нас прикладом реального, дієвого патріотизму, наочним свідченням єдності всіх поколінь нашого народу. Багато випускників і працівників першої школи боронять суверенітет держави на Сході країни.

Теплого жовтневого дня до ЗОШ № 1 завітали гості – учасник бойових дій  Євтягін Павло Олексійович, інспектор ювенальної поліції Веселівського відділення поліції Лубяна Наталія Володимирівна, завідуючий відділу  соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «ЦСП» Карпенкова Анастасія Валеріївна та фахівець соціальної роботи Головіна Юлія Сергіївна.

Євтягін Павло Олексійович, випускник першої школи,  зустрівся з учнями 4-А класу і розповів про своє перебування в зоні АТО. Величезною моральною підтримкою для нього та його побратимів були листи та малюнки від школярів.

А діти, на згадку про зустріч, подарували разом з класним керівником Головіною Л.Г. оберіг та листівки з побажаннями.

Зустрівся Павло Олексійович також із учнями 6-х класів, які з великим задоволенням слухали його розповідь, ставили  запитання, а особливо хлопці. Бо саме їм у майбутньому захищати  Батьківщину.

Сподіваємось, що це не остання зустріч у стінах рідної школи. Де учні дізнаватимуться про  нелегкі солдатські будні.

Захист рідної землі завжди був і буде священним обов’язком кожного українця.« повернутися до списку новин