Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Не дамо піти у забуття

Президентом України В.О. Зеленським було започатковано відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. До цієї дати в центральній селищній бібліотеці було оформлено книжкову виставку «Не дамо піти у забуття», на якій представлена література про події на сході країни, її мужніх захисників.

12:02 29.08.2019

Змагання з пляжного волейболу

24 серпня відбувся відкритий турнір з пляжного волейболу серед чоловіків присвячений 28ій річниці Незалежності України. В турнірі взяло  участь 5 команд: смт Михайлівка, смт Якимівка, м.Енергодар та дві команди веселівців "Новий дім" і "Агро+". В результаті запеклої боротьби результати наступні: бронзові нагороди у Енергодара (Зінухов Андрій і Вєрін Микита), срібло виборола команда "Агро+" (Риженко Василь та Фомкін Артем), а звання чемпіонів завоювала команда "Новий дім" (Вишняков Дмитро та Чупров Ігор). Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо нових яскравих перемог.

09:30 28.08.2019

Відкрита першість Веселівської селищної територіальної громади з міні-футболу

03 серпня на футбольному майданчику зі штучним покриттям КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся перший тур відкритої першості громади з міні-футболу серед чоловіків. У турнірі взяли участь команди: Калинівка, Руслан-1, Руслан-2, Веселе, Ізвєстія та Веселівська ДЮСШ.

15:39 05.08.2019

Відкрита першість Веселівської селищної територіальної громади з футболу

З 01  червня розпочато відкриту першість Веселівської громади з футболу серед чоловіків. У поточному році у турнірі приймає участь 6 команд: «Руслан-1» (с.Менчикури), «Руслан-2» (с.Менчикури), «Ізвєстія» (с.Широке), м.Молочанськ, с.Веселе та с.Мар’янівка (Михайлівський район). Ігри проходитимуть за коловою системою.

09:24 09.07.2019

Креативно про Конституцію

Таку назву мала акція, яка відбулася у Веселівській селищній бібліотеці 27 червня 2019 року з нагоди Дня Конституції України.

14:01 01.07.2019