Запорізька область, Мелітопольський район

Бронзові призери чемпіонату області

Дата: 21.05.2019 14:45
Кількість переглядів: 258

Фото без опису У квітні-травні на футбольних майданчиках області проходила відкрита обласна першість ГО «ВФСТ» «Колос» у Запорізькій  області» з футболу 8х8 серед юнаків 2006-2007 р.н. За два місяці зіграно більше 100 ігор серед 12 команд.

14 травня  на центральному стадіоні пройшли матчі останнього восьмого туру. В надзвичайно цікавій та драматичній боротьбі перше місце посіла команда "Таврія" з Василівки (тренер Андрій Мицик).Одним заліковим балом "василівцям" поступився "Темп-ЗАЕС" з Енергодару (тренер Ігор Черненко), таким чином виборовши срібні нагороди першості. Третю сходинку, набравши однакову кількість очок,  між собою поділили "Аріс-1" з Мелітополя та "Руслан" з села Менчикури  Веселівського району (тренер Мірошник Руслан). Склад команди: Овсянко Олег, Потапенко Олексій, Тітаренко Микита, Бєліков Микита, Накалюжний Артем, Мельничук Олександр, Базів Данило, Толок Гліб, Герасименко Микита, Лещенко Сергій, Ступко Євген, Прусенко Артем,Сафонов Микита, Тібішевський Богдан, Шулятієв Кирило.  Голова ГО «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» Анатолій Земляков нагородив призерів та переможця першості Кубками, медалями та грамотами обласного товариства. Кращим бомбардиром турніру став гравець команди «Руслан» Толок Гліб з результатом 20 забитих м’ячів.

Гравці та батьки  команди «Руслан» висловлюють подяку Васьковському Руслану Анатолійовичу за постійну підтримку юнацького та дорослого футболу.