Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Учні КЗ "Широківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст." вітали освітян з професійним святом

Минулої п'ятниці у всіх школах нашої громади вітали освітян з професійним святом і ми не вийняток. Учні КЗ "Широківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст." підготували невеличке свято з привітаннями та творчими номерами для своїх наставників. У теплій атмосфері та гарному настрої було відзначено кожного вчителя та презентовані невеличкі подарунки, виготовленні власноруч учнями.

11:15 07.10.2019

Як це було: День здоров’я в КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»

26 вересня 2019 рік… Довкола – погідне небо, море сонця, теплінь… Пора бабиного літа дарувала святковий настрій. Уся гімназійна родина, повна сил, бадьорості й запалу, зібралася святкувати День здоров’я.

14:47 01.10.2019

Спортивно-туристичний квест до Всесвітнього дня туризму.

28 вересня відбувся спортивно-туристичний квест до Всесвітнього дня туризму, участь у якому  взяли 10 команд  вихованців  позашкільного комунального  закладу «Будинок  дитячої та юнацької творчості»  Веселівської селищної ради   та  районного туристичного  клубу  «Таврія».

14:45 30.09.2019

Відбувся тренінг «Освітній менеджмент в Новій українській школі» для керівників закладів освіти та їх заступників

Відповідно до плану роботи  Координаційного центру науково-методичного забезпечення освітньої діяльності 20 вересня 2019 року на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся тренінг

14:47 23.09.2019