Спортивно-туристичний квест до Всесвітнього дня туризму.

Дата: 30.09.2019 14:45

Фото без опису       28 вересня відбувся спортивно-туристичний квест до Всесвітнього дня туризму, участь у якому  взяли 10 команд  вихованців  позашкільного комунального  закладу «Будинок  дитячої та юнацької творчості»  Веселівської селищної ради   та  районного туристичного  клубу  «Таврія».

Спортивно-туристичний квест  передбачав проходження визначеного маршруту та виконання різноманітних завдань. Командам необхідно було зорієнтуватися на місцевості парку, знайти зашифровані літери та скласти ключове слово. На фінішній точці  учасників  чекали спортивно - туристичні змагання.

Разом з вихованцями брали активну участь у змаганнях і  педагоги – позашкільники. Для подолання перешкод командам довелося продемонструвати   винахідливість,  згуртованість та взаємовиручку. Усі команди виявили жагу до перемоги,  швидкість реакції, здатність вирішувати нестандартні задачі.

Всі  учасники  квесту отримали нові знання та досвід, гарні емоції  та солодкі призи.

Директор ПКЗ «БДЮТ»  Л.К. Дубіна