Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Осінні перемоги ФК «Руслан»

14 вересня в с. Благовіщенка, Кам’янко-дніпровського району, за  підтримки обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,  відбувся обласний турнір з міні-футболу серед юнаків 2003-2004 р.н.

11:51 16.10.2019

Першість Запорізької області

6 жовтня у с. Роздол, Михайлівського району стартувала першість Запорізької області з футболу серед дитячих команд.

11:44 16.10.2019

Не стань жертвою торгівлі людьми!

Ми увійшли в третє тисячоліття, і здається, що людському розумові все під силу. Технічний прогрес набрав неймовірних темпів: те, що вчора здавалося фантастичним, сьогодні стає реальністю.

11:03 16.10.2019

Україна – країна героїв

З 2014 року відзначається День захисника України -  свято, яке увібрало в себе багаті та славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

10:48 15.10.2019

Натхненних два крила Павличка

Для старшокласників районної різнопрофільної гімназії бібліотекарем юнацької кафедри селищної бібліотеки було проведено літературний вечір «Натхненних два крила Павличка»,

11:43 10.10.2019

День учителя у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2»

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День учителя, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

09:58 08.10.2019

Маломихайлівці вітають своїх улюблених вчителів з професійним святом

Ми Вас з Днем вчителя вітаєм, Легкої праці вам бажаєм. Щоб гарний настрій був у вас Навіть у дуже скрутний час. Щоб все в житті було гладенько, І йшло щоб все завжди рівненько. Щоб всі вас учні поважали, Приємні спогади лишали.

15:50 07.10.2019