Відбувся тренінг «Освітній менеджмент в Новій українській школі» для керівників закладів освіти та їх заступників

Дата: 23.09.2019 14:47

«Освітній менеджмент в Новій українській школі» для керівників закладів освіти та їх заступників, який провела Ястребова Валентина Яківна, професор кафедри педагогіки та методичного навчання Хортицької національної академії.

На високому рівні організовано роботу, метою якої було сформувати розуміння наукових підходів щодо питань підвищення якості  діяльності керівника закладу, розвиток  менеджменських  компетентностей у впровадженні інноваційних моделей  управління  закладом освіти.

Під час роботи учасники мали змогу опрацювати техніку та технології управління в освітньому закладі у процесі  реформування Нової української школи.

Тренінг був пізнавальним, емоційним, креативним, творчим, командним та повчальним. Всі його учасники висловили щиру подяку Валентині Яківні за цікаве та змістовне навчання.