Маламихайлівці відсвяткували День села

Дата: 24.09.2019 15:25

Фото без опису21 вересня 2019 року мешканці та гості села Мала Михайлівка відсвяткували довгоочікуване свято – День села.

Веселі пісні, театралізовані мініатюри , сучасні танці  підготувати    учасники художньої самодіяльності Маломихайлівського сільського клубу. Теплими оплесками  зустрічали  глядачі  кожного  виконавця, кожен вокальний  колектив. Порадували своїх близьких  веселими танцями наші діти.  Усі  виконавці  підготували на це свято нові пісні, які ще не  чули наші глядачі .   З привітальним словом до мешканців та гостей  села звернувся  учасник нашого колективу,чоловік, який все своє життя прожив та пропрацював у нашому селі на керівних посадах  Мацак В.І.  Багато  вдячних слів лунало  на  честь наших самих поважних мешканців. Троц Тетяна подарувала  колискову пісню  новонародженій мешканці села Мала Михайлівка. Весело пройшла  безпрограшна лотерея. Кожен   учасник,  хто   отримав  виграш,  залишився задоволеним.

Свято супроводжувалось виносною торгівлею, а саме: торгівля шашликом, солодкою ватою та попкорном . Малеча  раділа  батуту та  гірці. Завершилось свято святковою дискотекою.

Староста   В.А.Деркач