В дошкільному підрозділі Маломихайлівського НВК пройшов Місячник безпеки життєдіяльності.

Дата: 10.12.2019 13:55

Фото без описуПід час проведення Місячника безпеки,  вихователями закладу,  були продемонстровані різні форми роботи з дітьми всіх вікових категорій.

Проведено: тематичні заняття , вікторини, конкурси, театралізовані вистави, бесіди, перегляди розвивально-навчаючих мультфільмів  спрямовані на забезпечення безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку : «Калейдоскоп практичних занять з дітьми»,  «Правила безпеки взимку на вулиці», «Незнайомець – друг чи ворог?», «Азбука доріг», «Світ іграшки», «Коли в будинку пожежа», «Правила пожежної безпеки», «Причини виникнення пожеж», «Небезпека в побуті», «Зустріч з лікарем Айболітом»,  «Помічники для мами – загроза для дитини», «А що в кошик беремо?», «Друзі наші менші», «Стихійні лиха», «Вогнегасник»; виготовлено: дидактичні ігри:  Поле чудес «Я - пожежний рятівник», «Пригоди у лісі»;  лепбук «Пожежна безпека».

Проведео виставки дитячих малюнків та виробів з прикладного матеріалу  «ДСНС - очима дітей» та «Обери життя», надано кращі роботи дітей для  участі у  1-му етапі  Місячника безпеки життєдіяльності .