Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

Дата: 06.12.2019 10:23

Фото без описуВсеукраїнський  конкурс «Учитель року» -  це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким  необхідне відчуття особистого успіху.

В термін 10-20  листопада 2019 року, відповідно до Положення про перший (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та розподілу зон Департаментом освіти і науки облдержадміністрації , учителі громади представляли Веселівщину на зональних турах у м.Запоріжжя (номінація «Історія»), м.Пологи (номінація «Зарубіжна література»).

Веселівська ОТГ була визначена центром зональних змагань для учителів у номінації «Початкова освіта», які були успішно проведені на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія».

За результатами конкурсних випробувань та рішенням фахового журі:

- в номінації «Історія»:

- І місце - учитель історії КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Король Діана Віталіївна;

-в номінації «Зарубіжна література»:

- учасник конкурсу - учитель зарубіжної літератури КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Іванченко Юлія Олександрівна;

в номінації «Початкові класи»:

• І місце -учитель початкових класів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Яцків Ольга.Миколаївна
  •  ІІ  місце - учитель  початкових класів КЗ «Матвіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів» Новоуспенівської сільської ради  Нестеренко Марина Вячеславівна.
  •  ІІІ місце - учитель КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Савчук Світлана Григорівна.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулися секретар  Веселівської селищної ради Раїса Стогній та голова Новоуспенівської сільської ради Іван Сеник, які побажали всім учасникам творчості у здійсненні всіх задумів і починань, мудрих учнів, добра, щедрої долі, сил та енергії, міцного здоров’я на довгі роки та вручили їм грошові сертифікати .

Приємним подарунком для учасників конкурсу та гостей  стало емоційне та яскраве привітання  учнів 1-А та 5-А  класів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія».

Вітаємо переможців! Щиро вдячні нашим рішучим та сміливим конкурсантам, професійним членам журі за участь у конкурсі. Бажаємо учасникам, всім, хто був причетний до його підготовки та проведення щастя і задоволення від життя, віри в успіх. Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення, професійних здобутків, нехай доля щедро обдаровує Вас. А ще перемоги в наступних етапах конкурсу!