«Недоспівана пісня Володимира Івасюка»

Дата: 20.12.2019 12:59

Фото без описуЗ нагоди 70-річчя від дня народження видатного поета, композитора зі світовим ім'ям Володимира Івасюка у Веселівській селищній бібліотеці було проведено літературно-музичний вечір «Недоспівана пісня Володимира Івасюка», на який завітало багато поціновувачів його неперевершеного таланту.

Життя Володимира Івасюка було коротким і трагічним. Він – один із творців української естрадної музики. Видатний українець, який прожив всього 30 років, за своє коротке життя написав 107 пісень, 53 інструментальних твори, створив музику до кількох спектаклів. Окрім цього він був скрипалем, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні, був і неординарним живописцем та професійним медиком.

Пісні, написані геніальним Володимиром Івасюком, звучать і сьогодні, вони популярні, їх знають як старші, так і молоді люди, а сучасні виконавці їх переспівують. Цього вечора пісні В. Івасюка прозвучали у виконанні Божко Ірини та Карпенкової Анастасії. У відеозапису прозвучали чарівні пісні Володимира Івасюка – «Червона рута», «Балада про мальви», «Я піду в далекі гори».

Читачі, що завітали на цей вечір, отримали неймовірні враження і насолоду, маючи змогу доторкнутися до прекрасної музично-поетичної спадщини В. Івасюка.

Володимир Івасюк завжди був, є і буде, бо його пісня – завжди поміж нас.