Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

У Новоолексадрівському сільському клубі пройшов новорічний концерт «Зимова казка»

Новорічне свято – це радість самовираження, спілкування, творчість, взаємозбагачення, це яскраві емоції, переживання, сюрпризи. Справжнє новорічне свято це, насамперед, найочікуваніший момент минаючого року. Такою визначною подією – яскравою, доброю, став Новорічний концерт «Зимова казка», який пройшов у Новоолексадрівському сільському клубі 31 грудня 2019р.

15:29 15.01.2020

Засідання методичного об’єднання вчителів фізики і астрономії

Прогресивна освітня спільнота сьогодні ставить перед собою нове завдання – сформувати у школяра вміння вчитись. Тому виховання такої соціально і професіонально активної особистості  вимагає від вчителів сучасної школи застосувань  нових  методів, прийомів і форм роботи.

15:18 14.01.2020

Передплата – 2020

Одним із найважливіших джерел поповнення бібліотечного фонду та оперативного отримання інформації є періодичні видання. В нашій бібліотеці великий асортимент офіційних, науково-популярних періодичних видань.

14:16 14.01.2020

Відкритий турнір з волейболу серед чоловіків присвячений Новорічним та Різдвяним святам

11 січня 2020 року у спортивній залі ПКЗ "ДЮСШ" відділом освіти, молоді та спорту виконкому Веселівської селищної ради проведено відкритий турнір з волейболу серед чоловіків присвячений Новорічним та Різдвяним святам.

14:04 14.01.2020

Соціальна реклама Міністерства соціальної політики “Ти - джерело змін!”

Щоб привернути увагу до проблем дискримінації за ознакою статі, зокрема у сільській місцевості через постійну зайнятість по домогосподарству та страх перед стереотипами, Міністерство соціальної політики виготовило соціальну рекламу “Ти - джерело змін!”.

13:43 14.01.2020

Засідання МО вчителів початкових класів навчальних закладів освіти Веселівської ОТГ

10 січня 2020 року відбулося засідання МО вчителів початкових класів (3 клас)  навчальних закладів освіти Веселівської ОТГ, на якому були розглянуті питання з теми «Сучасний педагог – це психолог – практик».

07:53 14.01.2020