Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Завершився перший етап конкурсу "Учитель року – 2017"

За висновками членів фахових журі, учасники конкурсу доклали максимум зусиль, щоб розкрити свій творчий потенціал. Свідченням цьому стали відкриті уроки, які пройшли на високому професійному рівні.

 

 

 

 

 

Крім того, кожен з учасників на розсуд журі представив власний освітній веб-ресурс та пройшов фахове випробування у формі тестування.

За результатами розгляду конкурсних матеріалів журі визначило переможців, лауреатів та учасників конкурсу.

 

 

 

І місце та перемогу отримали вчитель біології Шкель Н.Л. (КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст.. № 1») та вчитель початкових класів Єрмакова Л.В. (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»).

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лауреатами конкурсу  (ІІ місце) стали вчитель початкових класів Баштава О.М. (КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст.. № 2»), вчителі біології Лазуткіна І.В. (КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст..») та Нестеренко О.В. (КЗ «Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ст..»).

ІІІ місце за участь у конкурсі посіли вчитель початкових класів Дейнега І.М. (КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст.. № 1»), вчитель інформатики Артім Н.О. (КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст.. № 2»), вчитель музики Ревтов І.В. (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»).

Селищна рада кожному з учасників вручила сертифікат на отримання грошової винагороди у розмірі: 1000 грн. (ІІІ місце), 1500 грн. (ІІ місце), 2000 грн. (І місце).

 

 

Керівництво селищної ради та відділ освіти, молоді та спорту щиро вітають переможців, лауреатів та учасників конкурсу!

 

Бажаємо Вам здоров’я, радості, здійснення задуманого, успіху, безліч приємних відкриттів і нових цікавих знайомств. Нехай колеги, друзі та близькі радують Вас розумінням і підтримкою. Подальших успіхів Вам у Новому році.    « повернутися до списку новин