Конкурсанти «Учитель року – 2017» пройшли перші фахові випробування

Конкурс «Учитель року» ніколи не втрачає свого особливого змісту, бо є неповторним інтелектуальним змаганням у безлічі професійних конкурсів, є унікальним, як за змістовим наповненням, психологічною напругою, так і відданістю педагогів-конкурсантів дітям.

29 листопада розпочався перший етап цього конкурсу для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської ОТГ. Цього року позмагатися за звання «Учитель року» виявили бажання 8 вчителів громади:

Номінація «Біологія»

• Шкель Наталія Леонідівна (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»)
  • Лазуткіна Ірина Володимирівна (КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст..»
  • Нестеренко Ольга Володимирівна (КЗ «Новоолександівська ЗОШ І-ІІ ступенів»)

Номінація «Початкова освіта»

• Дейнега Ірина Миколаївна (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»)
  • Баштава Ольга Миколаївна (КЗ «Веселівська ЗОШ № 2»)
  • Єрмакова Лариса Вікторівна (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

Номінація «Інформатика»

• Артім Наталія Олександрівна (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст № 2»)

Номінація «Музика»

• Ревтов Ігор Вячеславович (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія)

Відразу після урочистого відкриття на конкурсантів чекало перше випробування – проведення відкритого уроку, тему якого кожен учасник обирав самостійно.

Для оцінювання членами журі конкурсанти також підготували власні освітні веб-ресурси, які презентують їх педагогічну діяльність. Завершиться перший тур «Учителя року – 2017» для учасників у формі тестування з фахової майстерності.

Підведення підсумків  конкурсу та оголошення переможців відбудеться завтра, 30 листопада, на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія».