Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулась нарада керівників закладів освіти Веселівської ОТГ

08 лютого у залі засідань селищної ради відбулась оперативна нарада з керівниками дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів громади за участю селищного голови.

Розпочався захід звітом про результати робочої поїздки делегації нашої громади у м. Дубно, з яким ознайомились також і працівники апарату селищної ради.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Дундук та секретар ради Раїса Стогній представили на розгляд присутніх презентацію із фото та відеоматеріалами, чкі ілюстрували насичений та досить результативний графік перебування нашої делегації на Дубенщині.

Голова громади Петро Кіяшко коротко окреслив коло досягнень, які мають Дубенський район та Смизька ОТГ в освітній та культурній галузях.

Після презентації керівники навчальних закладів були поінформовані з питань формування проектів робочих навчальних планів на 2017/2018 н.р., визначення основних термінів і документів, що регулюють організацію та проведення ЗНО – 2017, а також заслухали проміжний аналіз участі учнів закладів освіти громади у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

 « повернутися до списку новин