Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Відбулося засідання МО вчителів основ здоров’я

27 лютого на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І -ІІІ ст № 2» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів основ здоров’я (керівник МО Координаційного центру науково-методичного забезпечення – Щебликіна Олена Миколаївна, вчитель КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»).

16:31 27.02.2017

Обговорено організаційні питання щодо проведення культурно-масових заходів у громаді на березень місяць

27 лютого відбулась нарада з працівниками КУ «Культурно-мистецький центр» під головуванням заступника селищного голови Ілони Бабаніної та за участю секретаря селищної ради Раїси Стогній з питань планування культурно-масової роботи на березень поточного року. Також на нараді були присутні представники відділу освіти, молоді та спорту.

16:09 27.02.2017

Відбулось засідання МО шкільних бібліотекарів

23 лютого на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбулось засідання методичного об’єднання бібліотекарів закладів освіти Веселівської ОТГ на тему «Розвиток читацької компетентності читачів молодших класів».

18:36 24.02.2017

Вітаємо переможців!

19 лютого 2017 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у м. Запоріжжя, участь в якому взяли 9 учнів із 4 загальноосвітніх закладів громади, з них 6 учнів зайняли призові місця, а саме:

18:37 23.02.2017

На методичному засіданні обговорили діяльність вчителя в інноваційному режимі

22 лютого на базі КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" відбулось засідання МО Координаційного центру науково-методичного забезпечення вчителів початкових класів (3-х класів) на тему «Діяльність учителя в інноваційному режимі: методика, пошук, здобутки, перспективи».

14:52 23.02.2017

Новоолександрівські школярі тепер із задоволенням грають у волейбол

З січня поточного року на базі КЗ «Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів» організовано роботу спортивної секції з волейболу для учнів школи. Заняття проходять під керівництвом завідуючої Новоолександрівським клубом Ольги Федосенко тричі на тиждень: у понеділок, середу, п’ятницю.

15:36 22.02.2017

Міжнародний день рідної мови в КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2»

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і в нашій школі. Вчителями української мови О.Г Нестеренко та Л.М.Нестеренко, класними керівниками протягом тижня проводилися тематичні уроки, виховні години, мовознавчі конкурси, конкурси малюнків та читців.

15:18 22.02.2017