Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Відбулось засідання методичного об'єднання практичних психологів громади

10.02.2017 року на базі КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» відбулось засідання методичного об'єднання практичних психологів на тему: «Адаптація до шкільного навчання. Причини шкільної дезадаптації».

У заході взяли участь практичні психологи закладів освіти громади.

 

Цікавими та змістовними були виступи Наталії Шкель (КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1») «Психологічна готовність дітей до школи: фізична, мотиваційна, емоційно-вольова, готовність у сфері розвитку кругозору, готовність у сфері пізнавальних процесів, комунікабельна готовність, готовність у сфері культурних норм, особистісна готовність», Галини Хохлової (ДНЗ «Казка») «Діагностичний етап адаптації до шкільного навчання: оцінка психосоціальної зрілості; оцінка вербального мислення», а також Тетяни Дєдюшиної (Веселівська різнопрофільна гімназія) «Взаємодія школи і сім’ї. Роль батьків в адаптації дітей до школи. Перші батьківські збори. Поради батькам щодо підготовки дитини до навчання в школі, підтримки дитини в період адаптації, режиму дня, обладнання робочого місця, правильної організації відпочинку дітей».

За результатами зустрічі було вирішено взяти до уваги та використовувати у своїй діяльності отриману інформацію. « повернутися до списку новин