Запорізька область, Мелітопольський район

У КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» розпочався вернісаж творчих знахідок

Протягом лютого 2017 року у КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» проходить вернісаж творчих знахідок, в рамках якого проходять відкриті уроки й заходи.

9 лютого всі учні школи були запрошені на відкритий позакласний захід «Чародії українського гумору», який підготували вчитель української мови та літератури Струкова Ліоніла Іванівна та учні середніх і старших класів. Школярі-гумористи  представили багату спадщину національного гумору, створену цілими поколіннями чудотворців українського сміху.

У гості до глядачів завітали герої І. Нечуя-Левицького (Параска та Палажка, Карпо та Лаврін), М. Старицького (Проня Прокопівна Сєркова та цюрюльнік-жених Голохвостий), українські танцюристки і жених-баламут із жартівливою пісенькою «Била мене мати».

Сучасними гуморесками  Павла Глазового, Григорія Бойка, Степана Олійника почастували всіх відвідувачів юні артисти, учні 5 – 6 класів. Наприкінці відбулося змагання двох команд-учасників вернісажу. Діти називали прізвища видатних українських гумористів минулого та сучасності, вгадували відеоуривки з класичних фільмів-комедій.

Учасники отримали гучні оплески та постійну підтримку. В залі  лунав сміх. Костюмоване свято із використанням інформаційно-комунікаційних технологій, музики, декорацій, вдалося!

Вернісаж відкритих заходів та уроків триває…

О.Чмутова,

учитель української мови та літератури

КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст.»