Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

ВІТАЄМО!

Селищний голова, депутатський корпус та виконавчий комітет Веселівської селищної ради, колектив КУ "Культурно-мистецький центр" щиросердно вітають працівника закладу культури с. Мала Михайлівка

09:04 16.05.2017

Учням КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» розповіли про Європейський Союз

12 травня в КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» пройшла виховна година на тему «День Європи», яка мала на меті розвинути громадянську позицію учнів, сформувати усвідомлення власної долі й значення в житті суспільства, розширити знання дітей про Європейський Союз та країни, які входять до його складу.

16:06 15.05.2017

Для об’єднаних громад розробляється модель ефективного супроводу освіти

11 травня в м. Запоріжжя відбувся семінар-практикум на тему: «Створення ефективної моделі методичного супроводу освіти в об’єднаних територіальних громадах області», в якому взяла участь начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради Оксана Дундук.

15:44 15.05.2017

У селищній бібліотеці відбулось родинне свято з нагоди Дня сім’ї

Квітучий травень… У ці чудові дні, коли природа дарує нам справжнє перше весняне тепло, у пору, коли людина стоїть посеред розквітлих садів, торкається барвистої райдуги весни, до нас приходить свято – Міжнародний день сім’ї.

15:28 15.05.2017

У Широкому відбувся турнір з футболу на кубок ДП ДГ «Широке»

У суботу, 13 травня, на стадіоні с. Широке відбувся футбольний турнір на кубок ДП ДГ «Широке», в якому участь взяли три команди: гості з Василівки, Великої Білозірки та господарі – команда «Ізвєстія» (с. Широке).

14:35 15.05.2017