Вихованці образотворчої студії «Палітра» ЗОШ № 2 презентували свої перші роботи

Дата: 15.05.2017 14:58

Фото без описуУ суботу, 13 травня, у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» відбулася перша презентація творчих робіт вихованців студії образотворчого мистецтва «Палітра» середньої та старшої групи.

Впродовж 3 місяців діти вивчали особливості техніки малювання олівцем. Було приємно спостерігати, що за такий короткий період вихованці змогли створити своїми руками маленькі шедеври. Працюючи, вони отримували задоволення, використовували кожну хвилину свого часу з користю, розвивали свій талант. Адже можливості у мистецтва нескінченні!

Художньо-естетичне виховання дітей у сучасному світі не може бути другорядним. Образотворче, декоративно-ужиткове та театральне мистецтво найбільш емоційні сфери діяльності дітей. Провідною ідеєю впровадження проекту Школи мистецтв «Країна мрій» є гармонійне виховання учнів. Інноваційність нашого проекту полягає в запровадження нової моделі всебічного розвитку учнів, доступності позашкільної освіти, оснащення новим сучасним обладнанням.

Вивчаючи запити учнів та батьків, ми зробили висновок про те, що діти прагнуть вивчати різноманітні техніки мистецтва на сучасному обладнанні, а навчати їх повинні фахівці своєї справи. Виходячи з цього, спільними зусиллями селищного голови П.М. Кіяшка, депутатського корпусу, колективу школи, батьків у нашому закладі створені сучасні умови для всебічного розвитку дітей шляхом реалізації проекту Школи мистецтв «Країна мрій». Завдяки виділеним коштам для впровадження проекту було придбано сучасне обладнання для діяльності студій, а головне, залучені фахівці, які передадуть свої знання дітям, навчать та розвинуть їхні здібності.

На сьогоднішній день успішно працюють студії «Образотворче мистецтво» (керівник Ігнатенко О.С.), «Комп’ютерна графіка» (керівник Артім Н.О.), «Театральне мистецтво» (керівники Нестеренко О.Г., Черняєва Л.А.), а з червня розпочне роботу студія «Декоративно-прикладне мистецтво» (ліплення виробів з глини, гіпсу, шпатлівки) (керівник Ігнатенко О.С.).

Людмила Нестеренко,

директор КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»