Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Відбувся фінал Кубку Веселівського району з футболу

У вівторок, 9 травня, на центральному стадіоні Веселого відбувся фінал районного кубку з футболу. У турнірі брали участь вісім команд. І за остаточну перемогу змагалися дві найсильніші: «Ізвєстія» (Широке) та «Руслан» (Менчикури). Матч завершився з рахунком 1:0 на користь команди з Менчикур.

18:35 12.05.2017

Вихованці музичної школи провели концерт для малюків дитсадка «Оленка»

11 травня учні та викладачі Веселівської дитячої музичної школи провели агітаційний концерт у дитячому садку «Оленка». Вихованці дитячого садка дуже тепло прийняли юних музикантів та підтримували їх бурними оплесками.

11:57 12.05.2017

Широківці стали чемпіонами відкритої першості громади з футболу

6 травня на центральному стадіоні селища відбулась Перша відкрита першість Веселівської селищної територіальної громади з футболу серед шкільних команд. Турнір пройшов за підтримки Веселівської селищної ради, обласного та селищного центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Веселівської районної федерації футболу та ПКЗ «ДЮСШ».

11:18 12.05.2017

Цей день в історії: 12 травня

1924р. – народився Федір Моргун, український учений-аграрій, економіст, господарник, письменник і публіцист.

07:59 12.05.2017