Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Літературна Веселівщина

Дата створення: 11:09 22.08.2016

Науково-практичний семінар з теми «Майстер-клас як форма презентації професійної компетентності вчителя»

Дата створення: 11:00 22.08.2016

17 квітня на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся  науково-практичний семінар з теми «Майстер-клас як форма презентації професійної компетентності вчителя» за участю викладача кафедри менеджменту освіти та психології  КЗ «ЗОІППО» ЗОР доцента, кандидата педагогічних наук Тетяни Миколаївни Бабко. В роботі семінару взяли участь заступники директорів з НВР та вчителі ЗНЗ району та громади.

Безпека життєдіяльності дітей під час травневих свят

Дата створення: 10:57 22.08.2016

На травневі свята люди планують відпочинок з близькими та рідними на природі. Проте іноді у святкові й вихідні дні безтурботність та веселощі закінчуються травматизмом, втратами як для громадян, так і для довколишнього середовища. Діти – це наше майбутнє, це наші сподівання на здійснення мрій і тому сформувати з них повноцінних людей наше з Вами завдання. Неабияку роль в цьому відіграє навчання дітей та підлітків правилам безпеки життєдіяльності.

День цивільного захисту в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1»

Дата створення: 10:55 22.08.2016

День цивільного захисту  в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1»

Проведення конкурсу "Вихователь року"

Дата створення: 10:55 22.08.2016

Керуючись Указом Президента України  від 17.04.2002 №347/202 «Про Національну Доктрину розвитку освіти в України», відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради на 2015-2016 навчальний рік, з метою виявлення та стимулювання творчих пошуків педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, поширення кращого перспективного педагогічного досвіду, 25 квітня на базі КДНЗ №1 «Оленка» о 9:00 годині  було проведено ІІ етап конкурсу  «Вихователь року 2016» .

ІІ традиційний командний турнір з шашок пам’яті О.Процеля

Дата створення: 10:55 22.08.2016

ІІ традиційний командний турнір з шашок пам’яті О.Процеля 22 квітня у приміщенні Веселівського професійного аграрного ліцею за підтримки Веселівської селищної ради відбувся другий традиційний командний турнір з шашок пам’яті нашого земляка загиблого під час війни у Афганістані О.Процеля. Учасників турніру привітав голова районної ради ветеранів Борисенко І.М.побажавши спортсменам мирного неба над головою, здоров’я та чесних перемог у турнірі.

Вітаємо з ювілеєм!

Дата створення: 10:55 22.08.2016

24 квітня  2016 року Можна Віра Григорівна, вчитель географії  КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» святкує свій  ювілей! Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради вітає з ювілейною датою з дня народження! Зичимо міцного здоров'я, щастя й добробуту, успіхів у роботі, життєвихсонячнихднів і довголіття. Нехай Ваше життя буде завжди осяяне радістю та добротою, любов'ю та повагою рідних і друзів!

Шановні Веселівці та гості нашої громади!

Дата створення: 10:53 22.08.2016

2 квітня 2016 року запрошуємо усіх бажаючих на відкриту першість Веселівської селищної територіальної грои з футболу формату 8х8 серед чоловіків. Початок о 9:00 годин.

БАСКЕТБОЛ

Дата створення: 10:48 22.08.2016

Молодша команда дівчат ДЮСШ з баскетболу прийняла участь 26 березня у першості Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Результат виступу – 3 місце серед шести дорослих жіночих команд.