У Широкому відбувся турнір з футболу на кубок ДП ДГ «Широке»

Дата: 15.05.2017 14:35

У суботу, 13 травня, на стадіоні с. Широке відбувся футбольний турнір на кубок ДП ДГ «Широке», в якому участь взяли три команди: гості з Василівки, Великої Білозірки та господарі – команда «Ізвєстія» (с. Широке).

Фото без опису

Почесними гостями на змаганнях були селищний голова Петро Кішко, директор ДП ДГ «Широке» Сергій Рудськой, арбітр з м. Запоріжжя Володимир Бєляєв.

Протягом змагань для спортсменів та глядачів свої музичні вітання дарували учасники художньої самодіяльності Широкіського будинку культури.

Переможцями турніру стали господарі. Усі учасники змагань отримали грамоти та спортивні нагороди.

Крім того, медаллю за розвиток та підтримку спорту на території був нагороджений і директор сільського господарства Сергій Рудськой.

Команда «Ізвєстія» дякує Сергію Володимировичу Рудському та Володимиру Григоровичу Сазонову за підтримку футболістів під час підготовки та участі у змаганнях.