Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

У селищній бібліотеці проведено урок мужності, присвячений Героям України минулої та сучасної війн

Майже 70 років ніхто не думав, що на українській землі буде війна. І знову йдуть служити наші хлопці, охороняти кордони України, отримують сумні звістки матері. Залишаються без батьків діти, без синівської підтримки батьки, втрачають коханих дружини та наречені. З’являються і нові герої нашого часу.

22:42 05.05.2017

На засіданні оргкомітету обговорили питання святкування Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги

05 травня у залі засідань селищної ради відбулось засідання організаційного комітету з питань відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги за участю секретаря ради Раїси Стогній.

22:26 05.05.2017

Шкільна театральна група «Альтернатива» ЗОШ № 2 підготувала музично-театральну композицію «Пам'ять»

Пам'ять про війну священна! Наша міні-вистава – прояв гордості за старше покоління, повага до всіх, хто торкнувся жорстокого лиха. Зі святом Перемоги, шановні земляки! Шануймо і бережімо мир!

10:19 05.05.2017