Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Вихованці танцювальної студії «Атмосфера» долучились до акції «Спорт для всіх – спільна турбота»

У рамках проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота»  на території Веселівської селищної територіальної  громади танцювальна студія «Атмосфера» разом із заступником селищного голови Олексієм Дяченком пофарбували та прибрали спортивний майданчик у центральному парку.

11:10 11.05.2017

У Єлизаветівці проведено низку урочистих заходів до Дня перемоги

8 травня, у День пам'яті та примирення, у приміщенні центру культури да дозвілля села Єлизаветівка під керівництвом завідувача Ольги Зарубаєвої та представника КУ «Культурно-мистецький центр» Івана Ємця відбувся святковий концерт до Дня перемоги.

22:18 10.05.2017

Учні першої школи привітали колишнього випускника і ветерана зі святом

Напередодні святкування 72-річниці перемоги над нацизмом у Європі учні КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» традиційно привітали почесного мешканця нашого селища, ветерана війни, випускника рідної першої школи – Івана Макаровича Шраменка.

22:17 10.05.2017

9 травня у селі Широкому біля пам’ятника загиблим солдатам відбувся мітинг з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні

Захід зібрав чимало жителів селища: колективи навчальних закладів села, працівники сільського господарства, вдови та учасники війни. На жаль, нині у живих залишився всього один ветеран – Тимофій Павлович Окопний.

15:05 10.05.2017