Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Педагоги різнопрофільної гімназії стали учасниками Міжнародної науково-практичної конференції

З 15 по 22 травня на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР проходила ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи».

Педагоги КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» взяли активну участь в заходах конференції. Так вчителі Ковальова О.М., Можаєва Н.А., Яцків О.М., Філь Г.Б., Федорова О.В., Поляков В.С. підготували тези з досвіду роботи і різних напрямків організації та удосконалення освітнього процесу в сучасному закладі освіти, які розміщені на блозі конференції у відповідних тематичних напрямах: «Розвиток професійної компетентності працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів в умовах реформування освітньої галузі в Україні», «Нова українська початкова школа: проблеми та перспективи розвитку», «Сучасні тренди ІТ в освіті».

17 травня заступник директора з НВР Поляков В.С. взяв участь в роботі круглого столу «Е-школа: проблеми і перспективи розбудови», де висвітлив досвід роботи педагогічного колективу гімназії з теми: «Впровадження ІКТ в освітній процес гімназії як шлях до якісної освіти».

19 травня вчителі початкових класів Ковальова О.М., Можаєва Н.А. стали учасниками розширеного засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо виконання Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки.« повернутися до списку новин