Маломихайлівським школярам розповіли про життєвий подвиг Героїв України

19 травня працівник культури с. Мала Михайлівка Галина Скачок разом з бібліотекарем Тетяною Шквирею провели виховну годину для учнів КЗ «Маломихайлівська ЗОШ I – III ст.» з нагоди третьої роковини загибелі Героя України, нашого земляка Василя Миколайовича Сергієнка, а ткож присвячену вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Школярам було продемонстровано фільм «Через тернії до зірок», присвячений життю, громадсько-політичній діяльності та подвигу Василя Сергієнка. Під час виховної години з дітьми була присутня вчитель української мови та літератури Терещенко Ольга Іванівна. Висловлюємо подяку директору школи Федорову Олегу Вікторовичу за те, що надав можливість провести захід в обладнаному класі на сучасній техніці.

Галина Скачок,

працівник культури с. Мала Михайлівка