У селищному будинку культури відбувся вечір відпочинку «Що ховається за чашкою кави?»

Дата: 18.05.2017 10:19

Фото без опису16 травня у селищному будинку культури пройшла зустріч для тих, кому за п'ятдесят під назвою «Що ховається за чашкою кави?», учасниками стали біля тридцяти запрошених.

Більшість присутніх вже на заслуженому відпочинку, у кожного з'явилося більше вільного часу, щоб зібратися та поговорити з однодумцями, відпочити з ровесниками, заспівати з друзями пісень своєї молодості, адже нечасто випадає така нагода. Тож велику справу відродили працівники селищного будинку культури.

І чоловіки і жінки старшого покоління вже давно зрозуміли, що в думках і бажаннях вони все ж такі молоді, талановиті та відкриті до спілкування.

Своїми піснями гостей порадував колектив «Горлиця». Теплу, щиру, відверту атмосферу створювала ведуча програми Валентина Демиденко.

Також під час концерту для учасників святкового заходу було накрито солодкий стіл.

Великій та дружній компанії не хотілося розходитися, тому після концерту спілкування продовжилося. Учасники заходу вирішили продовжити цю традицію та збиратися частіше.