У селищній бібліотеці пройшов День відкритих дверей

Дата: 24.05.2017 09:45

Фото без опису23 травня у Веселівській селищній бібліотеці відбувся День відкритих дверей під назвою «Наша бібліотека - це море задоволення в океані буднів!».

Цього дня були відкриті двері усіх відділів. В фойє бібліотеки всіх зустрічала цікава інсталяція «Читати – це круто!»

Кожен, хто прийшов до бібліотеки мав можливість дізнатися багато цікавого.

Читачів приємно здивувала програма свята, подарунки та приємні сюрпризи.

Гостям були запропоновані презентації, мультимедійні ігри, виставки, оглядові екскурсії, а також конкурси та вікторини.

Щоб потрапити до бібліотеки треба було спочатку відгадати загадку, а далі пройти деякі етапи: скласти слоган про бібліотеку, розгадати ребус, відповісти на питання літературної вікторини. прийшлись до вподоби нашим читачам.

Протягом свята демонструвались відеопрезентації: «20 найкрасивіших бібліотек світу», «Самые необычные библиотеки мира» та «Книги рекордсмены и необычные книги мира». Для маленьких користувачів була підготовлена презентація «Як поводитись у бібліотеці» та казкові загадки від Маші та Ведмідя.

Цікавим був майстер-клас «Ми робимо це так!». Майстрині вчили бажаючих робити закладки для книг та віночки з атласних стрічок.

Тож цього дня тут ніхто не нудьгував. В цілому, свято пройшло цікаво та креативно.

Ми завжди чекаємо своїх читачів, двері бібліотеки завжди гостинно відчинені для всіх жителів селища.

Дякуємо за вдячні відгуки наших користувачів, адже ми працюємо для Вас!

Людмила Мовчан