Дата: від до Скинути

Вперше школярі Веселівської ОТГ відвідають Польщу в рамках міжнародного співробітництва Веселівської та Котуньської громад

З 2 по 9 липня 10 обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів нашої громади віком від 13 до 16 років перебуватимуть у ґміні Котунь, що знаходиться у центральній Польщі (Седлецького повіту Мазовецького воєводства).

15:29 14.06.2017

Ефективна комунікація між владою та громадськістю – запорука вирішення проблем громади!

9 червня у Веселівській селищній раді відбувся навчальний семінар «Відкрите місто»: комунікація для змін в громаді», в якому участь взяли громадські активісти та місцеві жінки-депутати.

16:54 13.06.2017

Запорізький ВП "Центр розвитку місцевого самоврядування" інформує

Запорізький ВП "Центр розвитку місцевого самоврядування" підготував невелику відео презентацію про діяльність Центру та про стан впровадження реформи децентралізації влади у Запорізькій області!

10:26 12.06.2017

Петро Кияшко, керівник Веселівської ОТГ Запорізької області: «Допомагають не бідним, допомагають ініціативним»

Веселівська ОТГ була однією з перших об’єднаних територіальних громад у Запорізькій області. Вона також стала першою ОТГ, що подала заявку на конкурс для отримання допомоги проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» і, до речі, виграла його. Громада має ряд унікальних як для села проектів, таких як цех із ручної збірки спортивних машин та цех зі збірки літаків для сільського господарства. Проте, найбільшим скарбом ОТГ є її ініціативні і активні лідери, що постійно шукають нові можливості для розвитку і процвітання своєї громади. Про те, чому варто повчитися у Веселівської ОТГ, – це інтерв’ю.

10:07 12.06.2017

Спрощено процедури у будівництві

7 червня уряд ухвалив пакет підзаконних актів, що забезпечать  виконання Закону №1817 щодо удосконалення містобудівної діяльності. Вони спрямовані на дерегуляцію будівельної діяльності, поліпшення умов ведення бізнесу, зменшення зловживань контролюючими органами у видачі дозвільних документів,  усунення корупційної складової, а з іншого боку – на підвищення відповідальності забудовників.  Про це заявив під час засідання КМУ Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіональних розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

15:30 09.06.2017

П’ятьох громадян похилого віку взято на безоплатне обслуговування

9 червня відбулось засідання комісії по звільненню від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги удома КУ «Центр соціальних послуг» під головуванням заступника селищного голови Ілони Бабаніної.

14:58 09.06.2017