Науково-методичний супровід освітньої діяльності навчальних закладів громади.

Дата: 20.10.2017 16:11

Фото без опису

В рамках угоди між КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР та Веселівською селищною територіальною громадою 18 жовтня 2017 року на базі КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія"   відбувся семінар-тренінг «Застосування новітніх форм і методів використання ІКТ в предметну діяльність вчителів української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури, англійської мови».

Семінар – тренінг проводили Путій Тетяна Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР; Корицька Галина Романівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін; Берегова Ольга Андріївна - кандидат філологічних наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін. В роботі семінару взяли участь керівники методичних об’єднань Координаційного центру науково- методичного забезпечення освітньої діяльності Веселівської селищної територіальної громади, а саме: Філь Г.Б., Луговська Л.А., Білоус М.М.  та вчителі- предметників всіх загальноосвітніх навчальних закладів нашої громади.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради Дундук О.С. та адміністрація гімназії подякували науковцям за практичну науково-методичну підтримку та надані практичні рекомендації вчителям української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури, англійської мови.

КЗ «ЗОІППО»ЗОР здійснюється постійна координація  дій, а саме: узгоджуються теми семінарів, тренінгів та інших форм науково-методичного супроводу управління освітою в громаді. Визначаються фахівці структурних підрозділів КЗ «ЗОІППО» ЗОР, які надаватимуть освітні послуги на базі громади у 2018 році.